Корзина
394 отзыва
УкраинаХерсонская областьХерсон
+380661922421
Витамины & Здоровье & Добавки & Травы & Минералы Puritans-pride.in.ua
Корзина

Бустер тестостерона, Трибулус, Tribulus Maximus BioTech 90 tabs (1500 mg)

Бустер тестостерона, Трибулус,  Tribulus Maximus BioTech 90 tabs (1500 mg), фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Трибулус террестріс ― унікальна трава, яка росте в країнах з теплим кліматом, таких як Болгарія.
У результаті проведеної масштабної наукової роботи були отримані разючі дані: сапоніни і алкалоїди, що містяться в трибулус стимулюють викид лютенізуючого гормону гіпофіза, який регулює кількість виробництва тестостерону.
Шляхом проведення різних клінічних випробувань, вчені прийшли до висновку, що даний препарат ефективно стимулює вироблення чоловічих гормонів, що дозволяє поліпшити потенцію, лібідо i ріст силових показників.

Tribulus Maximus ― препарат спортивного харчування для підвищення тестостерону, що містить квінтесенцію рослини трібулус террестріс в таблетках. Є унікальним продуктом на ринку спортивного харчування.

Одна табоетка містить 1500 мг Трибулус, а це ― досить висока концентрація. Препарат створений для тих, для кого підвищення рівня гормонів є проблемою. Серед існуючих на сьогодні пропозицій ― це реальний вихід, так як ця добавка створена на основі натуральних рослинних природних компонентів, діє швидко і ефективно, не завдаючи шкоди організму.

Багато сучасні препарати підвищують тестостерон створені з використанням синтетичних речовин, що найчастіше негативно впливає на стан здоров'я. Тому дуже важливо використовувати натуральні і природні речовини. Пропонована вам добавка є прекрасною альтернативою синтетичним гормонам.

Як діє Tribulus Maximus:

  • Стимулює виробництво азоту і протеїну, що допомагає м'язам рости;
  • Сприяє виробленню тестостерону;
  • Сприятливо впливає на сексуальне життя чоловіків
  • Активізує вироблення сперми і забезпечує її активність

Тепер для спортсменів підняття рівня даного гормону не є проблемою. До того ж організм сам виробляє основний гормон не отримуючи ніяких синтетичних і чужорідних речовин. Здоров'я і досягнення бажаних спортивних результатів ― забезпечені. Вже через п'ять днів після прийому даної добавки спортивного харчування результати не змусять себе чекати ― тестостерон підвищується на 20-30%. Продукт легальний і абсолютно безпечний, перевірений 30-ти річним використанням.

Склад Tribulus Maximus в 1 таб.:

- екстракт рослини Трибулус Террестріс (79%) ― 1500 мг

Як приймати Tribulus Maximus і його дозування:

рекомендована щоденна норма становить 1 таб. на день (слід запивати водою). Краще всього приймати в першій половині дня. Не слід перевищувати рекомендовану дозу.

Основные
Производитель  BioTech USA
Страна производительВенгрия
ТипТаблетки
  • Цена: 476 грн.